Uniek duplexappartement met zeer ruim terras!
Dit exclusieve duplexappartement is gunstig gelegen, nabij het strand, openbaar vervoer en verschillende winkels en supermarkten!
Het appartement is ingedeeld als volgt:
- op de eerste verdieping: inkomhal, royale woonkamer met toegang tot het ruime terras, aparte ingerichte keuken, badkamer met lavabomeubel, inloopdouche en toilet;
- op de tweede verdieping: nachthal, 2 grote slaapkamers, apart toilet;
Het appartement werd steeds goed onderhouden en is instapklaar!
Geen syndicuskosten!
| Adres: | Noord-Edestraat 12/0101 Oostende |
| Referentie: | A/1520 |
| Vraagprijs: | € 239.000/totaal |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 227 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1954 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, L-kamer |
| Keuken: | Ja, Woonkeuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hardhout, PVC |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Open haard, Gashaard, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 604 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250911-0003680206-RES-2 |
| EPC Index: | 387,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 11/09/2035 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.