Appartement met terras en open zicht in Oostende met garage.
Dit appartement is helemaal instapklaar en gelegen aan de rand van het centrum van Oostende (wijk Conterdam).
Vanuit de woonruimte of op het terras kan je genieten van een open en groen zicht.
Via het "Bosje" ben je zo in het centrum van Oostende.
Indeling: inkomhall met afzonderlijk toilet, 2 slaapkamers, badkamer met douche en lavabo, woonruimte met open keuken.
Er is een privatieve berging aanwezig in het gebouw.
Er is eveneens een privatieve garage op het gelijkvloers inbegrepen.
| Adres: | Manitobalaan 1/0202 Oostende |
| Referentie: | A/1565 |
| Vraagprijs: | € 229.000 |
| Type: | Appartement |
| Bewoonbare opp.: | 87 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1987 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.021 |
| Kadastrale benaming: | 35383 Oostende 3 AFD |
| Kadastrale Nummers: | C182/00S9 P0006 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260422-0003853773-RES-1 |
| EPC Index: | 286,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 22/04/2036 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.