Appartement met terras en open zicht in Bredene, met autostaanplaats
Dit appartement op de 3e verdieping van residentie 'Nautilus' bevindt zich vlakbij strand en duinen en biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en ontspannen verblijf aan de Belgische kust. Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met toegang tot het terras en open zicht, een onderhouden keuken, 2 slaapkamers, badkamer voorzien van lavabomeubel, douche en aansluiting voor wasmachine, . Er is een apart toilet in de inkomhall. Met een bewoonbare oppervlakte van 67m² is er voldoende ruimte om te ontspannen en tot rust te komen. Het appartement is energiezuinig (EPC-label B), asbestveilig en de elektrische installatie is conform! Dé troef is ongetwijfeld het terras met open zicht waar je kan genieten van de frisse zeelucht en de rustige omgeving. Ook voorziet het gebouw in een fietsenberging, een extra privatieve berging en een afvallokaal voor de bewoners.
Er is een privatieve autostaanplaats voor het gebouw inbegrepen in de prijs.
| Adres: | Zandheuvel 1/C3 Bredene |
| Referentie: | A/1567 |
| Vraagprijs: | € 229.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 67 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1966 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 622 |
| Kadastrale benaming: | 35002 BREDENE 1 AFD |
| Kadastrale Nummers: | B214/00K4 P0006 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20231019-0003018972-RES-1 |
| EPC Index: | 172,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 19/10/2033 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.