Exclusief nieuwbouwappartement met zongerichtterras en duin- en zeezicht!
Dit rustig gelegen appartement bevindt zich in de klassevolle nieuwbouwresidentie 'Belmaris', op enkele passen van het strand, de tramhalte en op wandel- en fietsafstand van diverse winkels en eetgelegenheden.
Het unieke appartement is praktisch ingedeeld en bestaat uit een inkomhal met ruimte voor vestiaire, woonkamer met open keuken en toegang tot het zongerichte terras, 2 volwaardige slaapkamers, waarvan één met toegang tot het tweede terras, badkamer met dubbel lavabomeubel, inloopdouche en ligbad, apart toilet en berging met aansluiting voor wasmachine.
Vanuit de woonkamer en vanop het zonneterras kan men hier genieten van een prachtig zicht op de duinen en op zee!
Dit kwalitatief afgewerkt appartement voldoet aan alle hedendaagse normen! Het appartement is energiezuinig en de verwarming wordt voorzien via een warmtepomp (lucht/water) die op afstand kan geregeld worden. Bovendien is het appartement voorzien van zonnepanelen.
De koper heeft nog volledige inspraak op de binnenafwerking!
Mogelijkheid tot aankoop van een staanplaats, garage of berging in de residentie!
Contacteer ons snel om de vele troeven van dit appartement verder te ontdekken!
| Adres: | Westlaan 85/0203 Oostende |
| Referentie: | BM 0203 |
| Vraagprijs: | € 637.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Bewoonbare opp.: | 92 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2027 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, U-kamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 19 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Grondwaarde: | € 159 250 |
| Nieuwbouwwaarde: | € 477 750 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.