Exclusief nieuwbouwappartement met zonneterras en duin- en zeezicht!
Dit rustig gelegen appartement bevindt zich in de klassevolle nieuwbouwresidentie 'Belmaris', op enkele passen van het strand, de tramhalte en op wandel- en fietsafstand van diverse winkels en eetgelegenheden.
Het stijlvolle appartement is praktisch ingedeeld en bestaat uit een inkomhal met ruimte voor vestiairekast, woonkamer met toegang tot het zonneterras, open keuken, 2 volwaardige slaapkamers, badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbel lavabomeubel, apart toilet en berging met aansluiting voor wasmachine.
Vanuit de woonkamer en vanop het zonneterras kan men hier genieten van een prachtig zicht op de duinen en op zee!
Dit kwalitatief afgewerkt appartement voldoet aan alle hedendaagse normen! Het appartement is energiezuinig en de verwarming wordt voorzien via een warmtepomp (lucht/water) die op afstand kan geregeld worden. Bovendien is het appartement voorzien van zonnepanelen.
De koper heeft nog volledige inspraak op de binnenafwerking!
Mogelijkheid tot aankoop van een staanplaats, garage of berging in de residentie!
Contacteer ons snel om de vele troeven van dit appartement verder te ontdekken!
| Adres: | Westlaan 85/0201 Oostende |
| Referentie: | BM 0201 |
| Vraagprijs: | € 627.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Bewoonbare opp.: | 98 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2027 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, U-kamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | 13 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Grondwaarde: | € 156 750 |
| Nieuwbouwwaarde: | € 470 250 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.