Charmant huisje op ruim perceel met uitbreidingsmogelijkheden!
Deze gezellige woning bevindt zich in Zevekote, een rustig en landelijk dorpdeel van Gistel, gekenmerkt door zijn groene omgeving, open velden en gezellige dorpssfeer. Hier woont men in alle rust, terwijl winkels, scholen en dagelijkse voorzieningen zich op korte afstand bevinden in het centrum van Gistel.
Indeling:
- gelijkvloers: lichtrijke woonkamer met open, vernieuwde keuken, berging, badkamer met lavabomeubel, douche, toilet en aansluiting voor wasmachine.
- eerste verdieping: nachthal en 2 slaapkamers;
Vanuit de woonkamer en uit de zonnige tuin geniet men van een mooi, weids zicht op de omliggende velden.
De woning is gelegen op een perceel van 351 m² en kan verder uitgebreid worden.
Deze woning is ideaal voor starters!
| Adres: | Leffingestraat 7 Gistel |
| Referentie: | R/742 |
| Vraagprijs: | € 179.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 351 m² |
| Bewoonbare opp.: | 77 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1965 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Berging: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Landschappelijk waardevolle agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 181 |
| Kadastrale benaming: | 35027 Gistel 3e Afdeling |
| Kadastrale Nummers: | A556/00V P000 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260520-0003874384-RES-1 |
| EPC Index: | 239,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| EPC Geldig tot: | 20/05/2036 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.