Rustig gelegen woning met zonnige tuin en ruime garage!
Verzorgde woning te koop in rustige straat in Bredene-Duinen, op wandelafstand van het strand, openbaar vervoer (bus en tram), winkels, supermarkten en diverse voorzieningen zoals de bibliotheek en het gemeentehuis.
De woning werd steeds uitstekend onderhouden en is praktisch ingedeeld:
Gelijkvloers: inkomhal met ingemaakte vestiairekast, apart gastentoilet met lavabo, lichtrijke woonkamer en een aparte, volledig geïnstalleerde keuken (eiken keuken met granieten werkblad) met zicht op de zonnige, verzorgde tuin. Afgesloten, ruime oprit met aparte garagebox (voorzien van sectionale poort).
Eerste verdieping: nachthal, 3 ruime slaapkamers en een vernieuwde badkamer met toilet, ligbad, douche en lavabomeubel.
Daarnaast is er een ruime, geïsoleerde zolder aanwezig.
De woning beschikt over centrale verwarming op aardgas (nieuwe ketel sinds 2022) en een gezellige gascassette in de woonkamer. Alle ramen werden ca. 5 jaar geleden vernieuwd (PVC-ramen met hoogrendementsbeglazing).
Extra troef: 2 regenwaterputten van elk 6.000 liter.
Interesse? Neem vandaag nog contact op voor een bezoek en ontdek zelf de troeven van deze mooie woning!
| Adres: | Sluisvlietlaan 52 Bredene |
| Referentie: | R/740 |
| Vraagprijs: | € 429.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/11/2026 |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 464 m² |
| Bewoonbare opp.: | 190 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1981 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Parking: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | niet comform |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.028 |
| Kadastrale benaming: | 35002 BREDENE 1 AFD |
| Kadastrale Nummers: | B175/00W P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 464 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260410-0003844839-RES-1 |
| EPC Index: | 185,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 10/04/2036 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.