Ruime kelder in nieuwbouwresidentie
Deze autostaanplaats bevindt zich in de klassevolle nieuwbouwresidentie 'Belmaris', op enkele passen van het strand, de tramhalte en op wandel- en fietsafstand van diverse winkels en eetgelegenheden.
| Adres: | Westlaan 85/P1 Oostende |
| Referentie: | P1 |
| Vraagprijs: | € 45.000 |
| Type: | Parkeerplaats |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2027 |
| Op verdieping: | -2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Neen, U-kamer |
| Keuken: | Neen, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Grondwaarde: | € 11 250 |
| Nieuwbouwwaarde: | € 33 750 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.