Voormalige pastoriewoning met grote, zonnige tuin op charmante ligging!
Dit ruime pand vol geschiedenis en mogelijkheden bevindt zich naast het geklasseerde gewezen gemeentehuis van Bredene en tegenover het historische sluizencomplex Sas-Slijkens daterende uit 1754-1758.
Dankzij de royale bewoonbare oppervlakte, de praktische indeling en de gunstige ligging biedt dit eigendom tal van opportuniteiten!
De woning bestaat uit twee afzonderlijke delen en beschikt bovendien over twee aparte ingangen, waardoor beide gedeelten volledig van elkaar gescheiden kunnen worden. Dit maakt het pand uitermate geschikt voor uiteenlopende doeleinden zoals een horecazaak, vrij beroep of een kangoeroewoning.
Het reeds verbouwde en instapklare gedeelte van het eigendom is ingedeeld als volgt:
- gelijkvloers: ruime inkomhal, lichtrijke woonkamer met open keuken, toegang tot het terras en de prachtig aangelegde zonnige tuin met tuinhuis;
- eerste verdieping: grote slaapkamer, apart toilet, ruime badkamer met ligbad en douche en een praktische wasplaats;
- tweede verdieping: 2 ruime slaapkamers;
Daarnaast beschikt het pand over een verder te renoveren gedeelte dat volledig naar eigen smaak en noden kan worden ingericht. Door de enorme ruimte, de lichtinval, de flexibele indeling en de vlot bereikbare ligging zijn de mogelijkheden hier werkelijk eindeloos.
Extra troef zijn de talrijke gratis parkeerplaatsen vlak voor het pand.
| Adres: | Prinses Elisabethlaan 19 Bredene |
| Referentie: | R/741 |
| Vraagprijs: | € 390.000 |
| Type: | Herenhuis |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Aan vaarwater, Kust, Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 749 m² |
| Bewoonbare opp.: | 260 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1899 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas - niet-condenserende ketel |
| Verwarmd water: | Gas, Geiser |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 694 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240711-0003309006-RES-1 |
| EPC Index: | 394,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.