Gezellig 1-slaapkamerappartement met mooi zicht in hartje Oostende
Dit gezellige en instapklare 1-slaapkamerappartement bevindt zich pal in het bruisende hart van Oostende. Van op het terras heb je zicht op de Groentemarkt en de winkelstraat. Met de gezelligste horecazaken en zonnige terrasjes, het openbaar vervoer, strand, jachthaven en station op wandelafstand is dit de ideale uitvalsbasis als vaste verblijfplaats voor starters, slimme investering of knusse tweede woonst aan de kust. Het appartement bestaat uit een lichtrijke leefruimte met open keuken en toegang tot het terras, een slaapkamer voorzien van ingemaakte kasten waaronder een ruime inloopkast en een badkamer met lavabo, ligbad met douchefunctie en een toilet. De elektrische installatie is bovendien conform. Vraag snel uw bezoekje aan!
| Adres: | Wittenonnenstraat 4/0401 Oostende |
| Referentie: | A/1571 |
| Vraagprijs: | € 160.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 41 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Lift: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 718 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260205-0003791889-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 330,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 5/02/2036 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.