Appartement met 2 slaapkamers en prachtig zeezicht in Bredene
Dit appartement op de 10e verdieping van residentie 'Callista' bevindt zich vlakbij strand en duinen en biedt alles wat je nodig hebt voor een vast of een tweedeverblijf aan de kust. Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met toegang tot het terras en open zicht, een onderhouden keuken, 2 slaapkamers, badkamer voorzien van lavabomeubel, ligbad met douchefunctie en aansluiting voor een wasmachine. Er is een apart toilet en een aparte berging in de inkomhal. Het appartement is energiezuinig (EPC-label B), asbestveilig en de elektrische installatie werd volledig conform bevonden. Naast het fenomenale uitzicht vanuit het appartement zelf, is er ook een gemeenschappelijk dakterras waar je gezellig kan zonnen, aperitieven of zelfs de was te drogen hangen. Ook voorziet het gebouw in een fietsenberging, een extra privatieve berging en een afvallokaal voor de bewoners. Tevens is er ruim voldoende (gratis) parkeergelegenheid vlak voor het gebouw en in de onmiddellijke omgeving. Het gebouw onderging reeds tal van renovatiewerken zoals een nieuw geïsoleerd dak, nieuwe stijgleidingen en een renovatie van de voorgevel incl. de terrassen. Vraag snel uw bezoekje aan om dit prachtig appartement te ontdekken!
| Adres: | Zandheuvel 4/G10 Bredene |
| Referentie: | A/1569 |
| Vraagprijs: | € 279.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Bouwlagen: | 13 |
| Op verdieping: | 10 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Lift: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 862 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20190314-0002141254-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 136,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 14/03/2029 |
Aan de hand van uw zoekprofiel vonden wij overige panden die u mogelijk ook kunnen interesseren:
Niet gevonden wat u zocht?
Maak een persoonlijk zoekprofiel aan en blijf als eerste op de hoogte van ons nieuw aanbod.